آلیاژ برنج حاوی 50 تا 63 درصد مس است و مابقی آن را روی تشکیل می‌دهد. برای ترکیب این مواد از سرب استفاده می‌شود که اگر از این پروسه حذف شود امکان این فرآیند ترکیبی از بین خواهد رفت. با توجه به نسبت فلزات تشکیل دهنده، خواص مختلفی مانند مقاومت در برابر خوردگی، سایش، کارکرد دوام و هدایت حرارتی دارد. این آلیاژ به دلیل خواص مکانیکی و فیزیکی مهمی که دارد، در صنایع مختلفی از قبیل خودروسازی، الکترونیک، صنایع دریایی و فضایی و همچنین تجهیزات ساختمانی از آن استفاده می‌شود.

بدنه  شیرآلات یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که بر میزان ماندگاری، خروجی آب تمیز و بهداشتی و حفظ ظاهر شیر در طول زمان تأثیرگذار است. بهترین جنسی که می‌توان برای بدنه شیرآلات استفاده کرد، آلیاژ برنج استاندارد و مرغوب است. بسیاری از شیرآلاتی که از این جنس نیستند یا میزان سرب موجود در آن‌ها بیش از حد استاندارد است، دچار مشکلاتی مانند شکستگی، آسیب دیدگی، خروج آب ناسالم و یا حتی انتشار بوی نامطبوع می‌شوند.

لکه‌های روی شیرآلات معمولا به دلیل رسوبات و ذرات معلق در آب ایجاد می‌شود. این رسوبات شامل موادی مانند کلسیم‌ها، منگنز، کلر و آهن است که در آب وجود دارد و در طول زمان به هنگام عبور از شیر، روی سطح شیرآلات نیز باقی می‌مانند. همچنین دمای آب و جنس شیرآلات هم می‌تواند از عواملی باشد که لکه روی سطح شیر تجمع کند.

متداول‌ترین روش تمیز کردن شیرآلات به صورت خانگی و کم هزینه، استفاده از سرکه است. می‌توانید به نسبت 50/50 سرکه‌ی سفید را با آب مخلوط کنید، سپس دستمال پارچه‌ای و یا حوله را درون محلول قرار دهید تا مایع به تمام بافت آن نفوذ کند. سپس دستمال یا حوله را روی شیرآلات خود بکشید و لکه‌ها و رسوبات را از بین ببرید. همچنین شما می‌توانید از جوش شیرین نیز برای تمیز کردن شیرآلات خود استفاده کنید. مقداری جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا خمیری نرم به دست بیاید. خمیر را روی شیرآلات خود بگذارید و چند دقیقه‌ای به آن استراحت دهید. سپس با اسفنج یا یا پارچه، خمیر را پاک کنید تا دوباره شفافیت و جلا به شیرآلات شما باز گردد

محصولات پدیده به مدت 5 سال از تاریخ خرید مشمول گارانتی هستند. 
1.    ضمانت نامه محدود به ایرادات ناشی از قطعات، مواد و مونتاژ محصول می‌باشد که در اثر استفاده صحیح در طول دوره گارانتی بروز می‌نماید و دربرگیرنده تعویض و تعمیر رایگان قطعات است.
2.    در طول مدت زمان گارانتی تعویض و تعمیر قطعات فقط باید توسط کارشناس فنی مجاز شرکت صورت پذیرد.
3.    ارائه کارت گارانتی تکمیل شده توسط فروشنده و یا فاکتور خرید معتبر هنگام مراجعه سرویس کاران الزامی است.